Haberler & Duyurular

OĞUZELİ-GAZİANTEP ULAŞIMI BUGÜNDEN İTİBAREN TAMAMEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OTOBÜSLERİ TARAFINDAN YAPILACAKTIR

OĞUZELİ-GAZİANTEP ULAŞIMI BUGÜNDEN İTİBAREN TAMAMEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OTOBÜSLERİ TARAFINDAN YAPILACAKTIRDeğerli hemşehrilerimiz; 
Oğuzeli- Gaziantep ulaşımı bugünden itibaren tamamen Büyükşehir Belediyesi otobüsleri tarafından yapılacaktır.
Bildiğiniz gibi bugüne kadar ilçemizin ulaşım hizmetleri özel taşıma şirketleri tarafından yapılmakta idi. Firmalar ile yapılan sözleşme süresi bugün itibari ile bitmiş, Büyükşehir Belediyesi sözleşmeyi yenilemeyerek ulaşım hizmetini bizatihi kendi otobüsleri ile yapma kararı almıştır. 
Bugünden itibaren önceki güzergahlar (Oğuzeli- Adliye)(Oğuzeli-Karataş-Üniversite) aynı şekilde devam edecek olup, ücretler ilçe merkezimizden Gaziantep’in tüm hatlarında şehiriçi ücreti olarak belirlenmiştir. Yani Gaziantep’te şehiriçi otobüs ücreti ne ise, Oğuzeli otobüsü de aynı ücret olacak.
Bu hizmet için ve ayrıca Oğuzeli’nin tüm sorunlarına gösterdiği hassasiyetten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız sn Fatma ŞAHİN Hanımefendiye çok teşekkür ediyorum.
Bugüne kadar ilçemizde ulaşım hizmeti yapan taşıma şirketlerine de yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederiz. İlçemize hayırlı olsun. 
Oğuzeli her şeyin en iyisine layık...