Haberler & Duyurular

NİHAT HATİPOĞLU OĞUZELİLERLE BULUŞTU

NİHAT HATİPOĞLU OĞUZELİLERLE BULUŞTUOğuzeli Belediyesi olarak düzenlemiş olduğumuz Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU' nun verdiği konferans Oğuzeli Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi' nde gerçekleşti.
Yoğun katılım sağlanan konferansta Belediye Başkanımız Mehmet Sait KILIÇ ve Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU büyük bir coşku ile karşılandı. Yaptığı konuşmasında Belediye Başkanımız Mehmet Sait KILIÇ, Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU başta olmak üzere katılım sağlayan tüm misafirlere teşekkür ederek, hoşgeldiniz dileklerini iletti. Kıymetli hemşehrilerimiz hoşgörü ve sevgi dini olan İslamı, merhamet ve güven abidesi Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s) 'i değerli konuğumuz Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU' nun hoş sohbeti ile dinledi. Program Belediye Başkanımız Mehmet Sait KILIÇ'ın, Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU' na buket ve nar plaketi takdiminin ardından sona erdi. 
Mehmet Sait KILIÇ'ın makamında ikram edilen ilçemizin simgesi nar suyu da Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU tarafından çok beğenildi. Konferansa katılım sağlayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz.