Haberler & Duyurular

VATANDAŞIN SESİ ‘HİLAL MASA’ OLACAK

VATANDAŞIN SESİ ‘HİLAL MASA’ OLACAKOğuzeli Belediyesi, bünyesinde kurduğu ‘Hilal Masa’ ile Oğuzeli halkının şikayet, talep ve önerilerine en hızlı şekilde çözüm üretmeye çalışıyor.

Oğuzeli Belediyesi İlçenin çeşitli yerlerine kurduğu ‘Hilal Masa’ stantları ile vatandaşın sorunları ile daha yakından ilgileniyor.

 

“VATANDAŞIMIZ OĞUZELİ’NİN SAKİNİ DEĞİL, SAHİBİ”

Kurulan Hilal Masasının 365 gün 7/24 esasına göre hizmet verdiğini belirten Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, hizmet kalitemizi arttırmak için belediye bünyemizde böyle bir çalışma başlattık dedi.

Başkan Kılıç, “Çalışmalarımızı hizmet üreten belediyecilik anlayışı ile yapıyoruz. Onun için vatandaşımızı Oğuzeli’nin bir sakini değil sahibi olarak görüyoruz. Vatandaşımızın hizmetlerimizle ilgili görüş, öneri ve eleştirileri bizim için önemli hizmet kalitemizi arttırmak ve vatandaşımızın ihtiyaç ve taleplerine daha hızlı bir şekilde çözüm üretmek için Hilal Masasını kurduk. Vatandaşımıza sorarak daha iyi nasıl hizmet edebilirizin peşindeyiz. Bizim ortak sevdamız Oğuzeli amacımız hemşerilerimizin önceliğini tespit etmek daha sonra imkanlar dahilinde isteklere karşılık vermek” ifadelerini kullandı.